IPC-UDW2469V-A-IL - 2,8 mm - 4Mpix, 30m IR, 30 m bílé LED, Entry Series, mikrofon, osoby, intelig. hledání
Dome ball IP kamera řady Entry Series, Smart Dual přísvit, detekce osob, inteligentní vyhledávání, integrovaný mikrofon. Napájení PoE nebo 12 VDC.Typ zařízeníIP kameraProvedeníDome ballŘadaEntry SeriesSnímací prvek1/2.9"...
Kód produktu: 2410-532 EAN: 6939554988134 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | Entry Series |
| Snímací prvek | 1/2.9" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.006 lux@F1.6 (Color,30 IRE) 0.0006 lux@F1.6 (B/W,30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | Human Detection, Smart Search |
| Inteligentní videoanalýza | Detekce osob, inteligentní vyhledávání |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nast |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 30 m (IR LED) 30 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 94° |
| Smart Dual Light | ano |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2560 × 1440 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 2560 × 1440@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS, software SmartPSS Lite a DSS, správa DoLynk Care |
| Otáčení kamery (Pan) | 0°–360° |
| Naklápění kamery (Tilt) | 0°–78° |
| Náklon kamery (Roll) | 0°–360° |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC/PoE (802.3af); Basic: 2 W (12 VDC); 2.9 W (PoE) Max. (H.265 + intelligence on+ WDR + illuminator intensity): 4.6 W (12 VDC); 5.7 W (PoE) |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















