IPC-HFW2449M-S-B-PRO - 3,6 mm - 4Mpix, 50m bílé LED, WizSense 2 Series, integrovaný mikrofon
Venkovní kamera řady WizColor umožňuje barevné snímání 24/7 a současně je kamera doplněna bílým LED světlem pro rozšířené možnosti instalace do prostor bez externího osvětlení. IVS ochrana perimetru, SMD Plus, chytré...
Kód produktu: 2411-132 EAN: 6939554921766 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | WizSense |
| Snímací prvek | 1/1.8” 4Megapixel CMOS |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Světelná citlivost | 0.0005 lux@F1.0 |
| Noční režim | umožňuje barevné snímání 24/7 a současně je kamera doplněna bílým LED světlem pro rozšířené možnosti instalace do prostor bez externího osvětlení |
| Přísvit | 50 m bílé LED |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 3,6 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 94° |
| WizColor | ano |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 x 1520 px |
| Rychlost snímkování | 20 sn/s při 4 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS, software SmartPSS Lite a DSS, správa DoLynk Care |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | IVS Perimeter protection, SMD Plus, Smart Search |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE nebo 12 VDC/Basic: 2 W (12 VDC); 2.5 W (PoE), Max. (H.265 + intelligence + WDR + warm light): 5.7 W (12 VDC); 6.7 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















