IPC-HFW3241T-ZAS - 2,7-13,5 mm - 2Mpix Starlight, 60m, WDR, AI, popl.
IP kamera s technologií Starlight a integrovanou Artificial Intelligence. Vysoká citlivost snímače, motorický objektiv 2,7-13,5 mm (108°-28°), 2 Mpix rozlišení, smart IR přísvit 60 m. Kamera je vybavena umělou inteligencí pro ochranu...
Kód produktu: 2003-045 EAN: 8595584649704 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | Lite AI Series |
| Snímací prvek | 1/2.8” 2Megapixel CMOS |
| Světelná citlivost | 0.002 Lux @F1.5 |
| Technologie | Starlight |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (IR cut filtr) |
| Přísvit | 60 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-13,5 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 108°-28° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 2 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | Software Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, mobilní aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | AI - ochrana perimetru detekcí osob a vozidel, detekuje průchod, vstup do vyznačeného prostoru |
| Nastavitelné funkce | AI, WDR, 3D-DNR, P2P, BLC, HLC, otáčení obrazu o 90° (corridor mode) |
| Audio I/O | 1/1 |
| Alarm I/O | 1/1 |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE nebo 12 V=/9,4 W |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kovový kryt |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















