IPC-HFW5241E-Z12E-S3 - 5-60 mm - 2Mpix, 12 x zoom, 150m IR, WizMind Series S, antivandal, ePoE
Antivandal IP kamera řady WizMind Series S, IVS ochrana perimetru, inteligentní detekce objektů SMD detekce člověk/vozidlo. AcuPick auto hledání pohybujících se objektů. AI SSA dynamické přizpůsobení obrazu, detekce tváře,...
Kód produktu: 2409-094 EAN: 6923172589088 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | WizMind Series S |
| Snímací prvek | 1/2.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0007 lux@F1.5 (Color, 30 IRE) 0.0004 lux@F1.5 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | IVS (Perimeter Protection), Smart Object Detection, SMD 3.0, AcuPick, AI SSA, Face Detection, People Counting, Heat Map, Video Metadata, Smart Search, Smart Sound Detection |
| Inteligentní videoanalýza | IVS (ochrana perimetru); inteligentní detekce objektů; SMD (detekce člověka a vozidla); AcuPick (automatizované hledání pohybujících se objektů jedním klikem); AI SSA (dynamické přizpůsobení obrazu světelným podmínkám prostředí); detekce obličejů; počítání osob; tepelná mapa; metadata videa; inteligentní vyhledávání; inteligentní detekce zvuku |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 150 m (IR 850 nm) |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 5 mm–60 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 59°–5° |
| Optický zoom | 12 x |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 × 1080 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 1080p@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: D1@(1–25/30 fps) Třetí stream: 1080p@(1–25/30 fps) Fourth stream: 720p@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS, software SmartPSS Lite a DSS, správa DoLynk Care |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Alarm I/O | 2 vstupy: napěťový kontakt, 5mA 3V–5V DC/1 výstup: napěťový kontakt, 300mA 12V DC |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD card (podpora max. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Enhancement Base-T) |
| Napájení | 12 VDC/PoE (802.3af)/ePoE; Basic: 3.4 W (12 VDC); 4.6 W (PoE) Max. (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 9.7 W (12 VDC); 12.1 W (PoE) |
| Napájení ePoE | ano |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















