IPC-HFW5842DK1-Z-5G - 2,7 - 12 mm - 8Mpix Starlight, IR 60m, WizMind detekce, 5G modul, micro SD, obousměrné audio
Venkovní 5G IP řady WizMind na vzdálené aplikace bez internetu. 8 Mpix, objektiv 2,7-12 mm (úhel 113°–47°). Chytrá detekce pohybu, ochrana perimetru, kategorizace člověk/vozidlo, detekce přidaného/ztraceného objektu, obličeje i s...
Kód produktu: 2403-013 EAN: 6923172548481 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Speciální |
| Řada | WizMind Series |
| Snímací prvek | 1/1.8” 8Megapixel progressive CMOS |
| Světelná citlivost | 0.005 lux@F1.8 (Color, 30 IRE) 0.0005 lux@F1.8 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | IVS (Perimeter Protection), Heat Map, Smart Object Detection, Face Detection, People Counting, Smart Search |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 60 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-12 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 113°–47° |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 x 2160 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 8 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | chytrá detekce pohybu a ochrana perimetru s kategorizací objektů čověk a vozidlo SMD4.0, detekce přidaného nebo ztraceného objektu, detekce obličejů i s atributy, počítání osob, heat mapy, inteligentní vyhledávání |
| Nastavitelné funkce | AI SSA, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, EIS, Smart Illumination, Defog, Image Rotation, Mirror, Privacy Masking |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon a reproduktor (možnost obousměrné audiokomunikace) |
| Alarm I/O | 3 channel in: 5 mA 3V–5VDC / 2 channel out: 300 mA 12 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.512 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | 12 VDC/Basic: 6.6 W (12 VDC) Max. (H.265 + WDR + max. stream + intelligence on+ illuminator on + active deterrence + vari-focal + power output): 20 W (12 VDC) Max. (4G pulling stream+IR+speaker+warning light): 7.5 W |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















