IPC-HUM8441-E1-L1 - 2,8 mm - sada vnitřní kamery a webserveru, 4Mpix Starlight, WDR, AI, poplach
Sada vnitřní zápustná IP kamera, skrytá montáž s modulem webserver (společně). Zápustný fixní pinhole objektiv 2,8 mm (úhel 101°), 4 Mpix se 25 sn./s. AI a IVS pravidla: perimetr, rozpoznání osob/vozidel, klasifikace, detekce...
Kód produktu: 2201-098 EAN: 6923169703640 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Speciální |
| Řada | Pinhole WizMind Series |
| Snímací prvek | 1/2.7” 4Megapixel progressive scan STARVIS™ CMOS |
| Světelná citlivost | 0.005 Lux@F2.0 (Color,30 IRE) 0.0005 Lux@F2.0 (B/W,30 IRE) |
| Technologie | Artifical Inteligence: Perimeter protection, SMD Plus, Face detection, Face Attributes, Object Abandoned/Missing |
| Noční režim | režim DEN/NOC - elektronický |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 101° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 x 1520 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 4 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | AI umělá inteligence a IVS pravidla: ochrana perimetru, rozpoznání osoby a vozidla, klasifikace objektů, detekce tváře, šest atributů tváře, detekce lelkování, shromažďování osob, opuštěný/ztracený objekt |
| Nastavitelné funkce | AI, IVS, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekce pohybu, atd. |
| Audio I/O | 1/1 |
| Alarm I/O | 2/2 |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE nebo 12VDC/Basic: 2.4W (12V DC); 3W (PoE) Max. (Intelligence + WDR): 3.9W (12V DC); 4.8W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kovový kryt |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















