IPC-HUM8531M-V-LED - 3,6 mm - 5Mpix, pro živé snímání údajů z přístrojů, měřáků, ostření 5-50 cm,bílé LED 0,5m
Venkovní speciální IP kamera pro živé snímání údajů z přístrojů, měřáků, ostření 5-50 cm, bílý LED přísvit 0,5 m, vyhřívané čelní sklo, montážní sada, mikrofon, micro SD karta. Objektiv 3,6 mm (úhel záběru 80°,...
Kód produktu: 2306-117 EAN: 6923172546777 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Počet prvků | Speciální |
| Řada | Pinhole Series |
| Snímací prvek | 1/2.7" 5Megapixel Progressive scan CMOS |
| Světelná citlivost | 0.02 lux@F2.0 (Color, 30 IRE) 0.0002 lux@F2.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | Motion Detection |
| Noční režim | režim DEN/NOC - digitální |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 0,5 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 3,6 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 80° |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2560 x 1920 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 5 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | detekce pohybu |
| Nastavitelné funkce | SSA, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, Mirror, Privacy Masking |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE nebo 12 VDC/Basic: 2.2 W (12 VDC); 2.5 W (PoE) Max. (H.265+ warm light + WDR + motor driving+ glass heating): 5 W (12 VDC); 5.8 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















