IPC-PDW3849-A180-E2-B - 2,8 mm - černá 8Mpix, panorama 180°, dual 25m IR, 20m bílé LED, akt. zastrašení, audio
Venkovní černá panorama řady WizSense dual přísvit 25 m IR a 20 m bílé LED, aktivní zastrašení. Dva snímače o celkovém rozlišení 8 Mpix a 180° úhel záběru. Mikrofon a repro s možností přehrání přednastaveného i vlastního...
Kód produktu: 2412-186 EAN: 6923172550781 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Panorama |
| Řada | WizSense Series |
| Snímací prvek | 1/2.7” 2 × 4Megapixel progressive CMOS |
| Světelná citlivost | 0.005 lux@F1.4 (Color, 30 IRE) 0.0005 lux@F1.4 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter Protection, SMD4.0, Quick Pick, Smart Search, EPTZ, Smart Dual Light, Siren and Light Active Deterrence |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 25 m IR LED a 20 m bílé LED |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 180° |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 4096 x 1860 px |
| Rychlost snímkování | 20 sn/s při 8 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | chytrá detekce pohybu SMD 4.0 a ochrana perimetru s kategorizací objektů čověk a vozidlo, funkce AI SSA pro dynamické přizpůsobení obrazu světelným podmínkám prostředí, funkce Quick Pick, chytré hledání, EPTZ sledování více objektů současně |
| Nastavitelné funkce | AI SSA, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, Smart Dual Illumination, Defog, Privacy Masking |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon a reproduktor s možností přehrávání přednastaveného i vlastního oznámení, obousměrná komunikace |
| Alarm I/O | 1 channel in: 5 mA 3V–5VDC / 1 channel out: 300 mA 12 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE nebo 12 VDC/Basic: 3.95 W (12 VDC); 4.95 W (PoE) Max. (H.265+WDR+ warm light+siren and light active deterrence + intelligence on): 8.7 W (12 VDC); 10.85 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















