IPC-PT2449DC1-ST4G-PV-PRO - 4 mm - 4G venkovní, 3Mpix, IR a bílý přísvit, detekce osob a vozidel, auto tracking, obousměrné audio
Venkovní IP PT 4G kamera řady WizColor series, instalace a ovládání mobilní aplikací DMSS, detekce osob, vozidel, auto tracking, integrovaný mikrofon a reproduktor (možnost obousměrné audiokomunikace), slot pro micro SD kartu, napájení...
Kód produktu: 2512-057 EAN: 6937552481275 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | PTZ |
| Řada | Wizcolor Series |
| Snímací prvek | 1/1.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0005 lux@F1.0 (Color, 30 IRE); 0 lux(illuminator on) |
| Inteligentní funkce | Human Detection, Vehicle Detection |
| Noční režim | umožňuje barevné snímání 24/7 za podmínky dostatečného světla v prostoru, ale současně je kamera doplněna bílým LED světlem pro rozšířené možnosti instalace do prostor s nedostatkem osvětlení |
| Přísvit | 30 m (bílé světlo) |
| Objektiv | 4 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 97° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2560 × 1440 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 4M/1080p/720p@(1–25/30 fps) Vedlejší stream 1: D1/VGA/CIF@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265, H.264, MJPEG |
| Audio I/O | 1/1 |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| SD karta | Micro SD karta (Up to 256 GB); FTP |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC,1 A ± 10% (zdroj součástí) |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















