JA-110A - sběrnicová siréna vnitřní
Sběrnicová siréna pro vnitřní prostředí JA-110A je určena k akustické signalizaci poplachu, dále příchodového a odchodového zpoždění a aktivace výstupů PG v zabezpečovacím systému.Typ sirényna BUS sběrniciTyp sirénypiezo...
Kód produktu: 0101-663 EAN: 8594052537482 Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ sirény | na BUS sběrnici |
| Typ sirény | piezo elektrická, 85 dB/m |
| Adresace detektoru v systému | jedna pozice |
| Napájení | ze sběrnice ústředny 12 V (9 ... 15 V) |
| Proudový odběr | 5 - 30 mA |
| Funkce | Alarm Verification (ověřování poplachů) |
| Funkce | akustická signalizace poplachu, příchodového a odchodového zpoždění |
| Ovládání PGM výstupů | pomocí tlačítka lze ovládat PGM v systému |
| Provedení krytu | plast |
| Barva krytu | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















