JA-113A-BASE-RB* - základna s elektronikou pro sirénu
Slouží pro signalizaci poplachu a doplňkové akustiky vně střeženého objektu. Zároveň může posloužit jako předsunutý detektor sabotáže. Bllikač tvořen SMD LED, umožňuje výběr barvy signalizace (červená, modrá). Možnost...
Kód produktu: 2507-068 EAN: 8595614131285 Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ sirény | venkovní, zálohovaná (osazení volitelné) na BUS sběrnici |
| Typ sirény | piezo elektrická, 100 dB/m |
| Adresace detektoru v systému | jedna pozice |
| Napájení | ze sběrnice ústředny 12 V (9 ... 15 V) |
| Proudový odběr | 2,5 mA (jmenovitý) - 450 mA (maximální) |
| Funkce | úspora energie při výpadku napájení |
| Funkce | vestavěná vodováha pro přesné umístění |
| Záložní akumulátor | není součástí balení (volitelný) |
| Typ záložního akumulátoru | NiMh nebo NiCd pack 4,8 V / 1,8 Ah |
| Životnost baterie | cca 5 let |
| Signalizace LED | modrá / červená |
| Provedení krytu | plast, čelní kryt se prodává samostatně! |
| Barva krytu | šedá (zadní díl) |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















