JA-152A - bezdrátová vnitřní siréna do zásuvky
Výrobek je bezdrátovým komponentem systému JABLOTRON 100+. Siréna slouží pro indikaci poplachu uvnitř objektu. Je možné ji využít i pro další akustické indikace jako jsou aktivace PG výstupů, příchodové/odchodové zpoždění...
Kód produktu: 0109-805 EAN: 8595614112376 Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ sirény | bezdrátová vnitřní siréna do zásuvky 230V |
| Typ sirény | piezo elektrická, 105 dB/m |
| Adresace detektoru v systému | jedna pozice |
| Napájení | 230 V AC / 0,3 W; tř. ochrany II |
| Záložní akumulátor | 3,2V; 400 mAh (typ BAT-3V2-CR2) |
| Životnost baterie | 3 roky |
| Frekvence | 868,1 MHz, protokol JABLOTRON |
| Dosah signálu | cca 300 m (volný terén) |
| Tamper | ano, vytažení ze zásuvky |
| Indikace | až 8 melodií pro indikaci aktivaci PGM |
| Indikace | až 4 melodie pro ozvučení domovního zvonku |
| Tlačítko | ano, pro utišení poplachu / vyvolání Panik |
| Provedení krytu | plast |
| Barva krytu | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















