JA-154A* - bezdrátová vnitřní siréna
Plně bezdrátová interiérová siréna. Kompatibilní s JABLOTRON 100+ a Mercury. Slouží pro indikaci poplachu uvnitř objektu. Má čtyři různé nastavitelné melodie a programovatelnou hlasitost v časovém rozmezí. Je možné ji využít i...
Kód produktu: 2409-115 EAN: 8595614129282 Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ sirény | bezdrátová vnitřní siréna |
| Typ sirény | piezo elektrická, 85-88 dB/m |
| Adresace detektoru v systému | jedna pozice |
| Napájení | 3 x Alkalická baterie, typ LR6 (AA) 1,5 V/2,45 Ah |
| Životnost baterie | 2 roky |
| Frekvence | 868,1 MHz, protokol JABLOTRON |
| Dosah signálu | cca 300 m (volný terén) |
| Tamper | ano, sejmutí ze zdi |
| Indikace | až 8 melodií pro indikaci aktivaci PGM |
| Indikace | až 4 melodie pro ozvučení domovního zvonku |
| Provedení krytu | plast |
| Barva krytu | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















