JA-180B* - bezdrát. akusticky detektor rozbiti skla
Detektor rozbití skla slouží k vyhodnocení poplachu rozbitím skleněné výplně dveří, oken, výloh apod. Detektor vyniká vysokou odolností falešným poplachům které mohou způsobit zvuky podobné tříštění skla.Typ...
Kód produktu: 0104-135 EAN: 8594052539875 Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | bezdrát. akusticky detektor rozbiti skla |
| Napájení | typ LS(T)14500 (3,6V / 2,4 Ah AA) |
| Životnost baterií | cca 3 roky |
| Pracovní frekvence | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Dosah signálu | cca 100 m (přímá viditelnost) |
| Detekční plocha | až 9m |
| 3 úrovně zabezpečení | ČSN EN 50131-1, ČSN CLC/TS 50131-2-7-1, ČSN EN 50131-5-3 stupeň 2 |
| Rozměry | 107 x 28 x 24 mm |
| Prostředí | II. vnitřní všeobecné |
| Pracovní teplota | -10 °C až +40 °C |
| Váha | 55 g |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















