JS-25 - COMBO - detektor PIR a rozbití skla
Pro usnadnění montáže zabezpečovacího systému kombinuje detektor JS-25 snímač PIR k prostorové ochraně se snímačem rozbití skla pro plášťovou ochranu. Má 3 samostatné výstupy (rozbití skla, pohyb osoby a sabotáž snímače).Typ...
Kód produktu: 0103-266 EAN: 8594052532180 Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ detektoru | PIR + audio |
| Prostředí | vnitřní |
| Antimasking | ne |
| Snímací charakteristika | vějíř + audio |
| PET imunita | ne |
| Dosah | 12 m |
| Montážní výška | 2 - 2,5 m |
| Pokrytí | 12 m, 120° |
| Napájení | 9 - 15 V= |
| Min. proudový odběr | 10 mA |
| Max. proudový odběr | 35 mA |
| Poplachový výstup | NC |
| Tamper krytu | ano, NC |
| Pracovní teplota | -10 až 40°C |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















