JB-110N - sběrnicový modul PG 1 - silové
Výrobek je komponentem systému JABLOTRON 100+. Poskytuje přepínací kontakt výstupního silového relé. Může sloužit například k ovládání osvětlení, ventilátoru atd.Typ zařízenísběrnicový modul PG 1 - silovéNapájeníze...
Kód produktu: 0109-814 EAN: 8595614123372 Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | sběrnicový modul PG 1 - silové |
| Napájení | ze sběrnice ústředny 12 V (9 …15 V) |
| Proudová spotřeba pro volbu kabelu | 45 mA |
| Maximální zatížení výstupu | max. 16 A - odporová zátěž |
| Maximální zatížení výstupu | minimální spínaný výkon DC - 0,5 W |
| Maximální zatížení výstupu | max. 8 A - indukční, kapacitní zátěž |
| Maximální zatížení výstupu | max. 1000 W - halogenové osvětlení |
| Maximální zatížení výstupu | 250 V AC/24V DC |
| Proudový odběr v klidu | 5 mA |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















