Lovecký detektor pro fotopast OXE Geprad II

Vážení přátelé, milovníci fotopastí,

dovolte nám představit další žhavou novinku, kterou jsme pro vás připravili na letošní léto. 

Díky popularitě, kterou si získala fotopast OXE Gepard II s loveckým detektorem jsme si pro vás připravili opravdu skvělou zprávu. A tou je možnost zakoupení loveckého detektoru samostatně. V čem je výhoda? Samostatný detektor lze připojit až ke 4 fotopastem OXE Gepard II naráz. Nebo lze připojit jednu kameru OXE Gepard II až k 6 detektorům současně. Pomocí OXE loveckého detektoru  jste nyní schopni zvýšit rozlohu působnosti vaší fotopasti na opravdu velkou plochu.

Věříme, že touto letní novinkou jsme řadě z vás udělali opravdovou radost.

Lovu zdar

 

LOVECKÝ DETEKTOR K FOTOPASTI OXE GEPARD II

Pro více informací o loveckém detektoru přejděte na produktovou kartu ZDE.

 

Kolektiv Oxe.cz

+420 725 535 050

oxe@oxe.cz

Novinky


Lovecký detektor pro fotopast OXE Geprad II

Vážení přátelé, milovníci fotopastí, dovolte nám představit další žhavou novinku, kterou jsme pro vás připravili na letošní léto. 

Více info  

Ochranný kovový box pro fotopast OXE Gepard II - NOVINKA!

Vážení přátelé, příznivci fotopastí, je nám velkým potěšením Vám oznámit dlouho očekávanou novinku v našem sortimentu. Touto novinkou je kovový box pro fotopast OXE GEPARD II.

Více info  

NOVINKA - Kovová skříňka na 12V baterii

Rádi bychom vám představili novinku v našem eshopu - ochrannou kovovou skříňku pro baterii 12V o vnitřních rozměrech 85*165*100 mm (d*š*h). Tato skříňka je ideálním řešením pro...

Více info  

Tyto internetové stránky používají technologii cookies pro zajištění správné funkčnosti webu a zkvalitnění nabízených služeb.S vaším souhlasem, který nám udělíte kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.Personalizaci a cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout.Více informací o zpracování údajů a našich partnerech naleznete na této stránce.

Upravit nastavení