SD22204DB-GC - 2,7 - 11 mm - 2Mpix Starlight, 4x zoom, WDR, antivandal
Venkovní mini antivandal PTZ kamera s 2 Mpix rozlišením, 4 násobný optický zoom. Funkce DWDR a 3D/2D-DNR pro maximální kvalitu obrazu i v těch nejnáročnějších světelných podmínkách. Ovládání ze záznamového zařízení....
Kód produktu: 2312-123 EAN: 6923172591319 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | PTZ |
| Řada | HDCVI Series |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 1/2.8" CMOS |
| Světelná citlivost | Color: 0.005 Lux@F1.6 B/W: 0.0005 Lux@F1.6 |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (IR cut filtr) |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7–11 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 99,1°-31,9° |
| Optický zoom | 4 x |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 2 Mpix |
| Nastavení | z rekordéru (CoC) |
| Otáčení kamery (Pan) | 0°-355° |
| Naklápění kamery (Tilt) | 0°-90° |
| Nastavení autom.pohybu kamery | 300 presetů, 8 tras |
| WDR | DWDR |
| Nastavitelné funkce | WDR, 2D/3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, el.Defog, Flip, dig.zoom |
| Napájení | 12VDC, 1.5A ±10%/9 W |
| Materiál | kov a plast |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment

















