SD3D416NB-GNY - 4Mpix, 16x zoom, 80m IR, SMD3.0, IVS, Auto Tracking 1.0
Venkovní PTZ kamera řady WizSense s funkcí Auto Tracking 1.0. Detekce osob a vozidlel SMD3.0, IVS ochrana perimetrů. IR s dosahem 80 m. Krytí IP66. Napájení PoE+ (802.3at) nebo 12 VDC (zdroj není součástí). Nástěnný montážní...
Kód produktu: 2509-070 EAN: 6939554927669 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | PTZ |
| Řada | WizSense Series |
| Snímací prvek | 1/2.8" CMOS |
| Světelná citlivost | Color: 0.005 lux@F1.6; Black and white: 0.0005 lux@F1.6; 0 lux (IR light on) |
| Inteligentní funkce | SMD 3.0, Auto Tracking 1.0 |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 80 m (IR 850 nm) |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 5,0–80 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 50.56°–3.84° |
| Optický zoom | 16 x |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2560 × 1440 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 4M/3M/1080p/1.3M/720p@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: D1/VGA/CIF@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | Smart H.265+;H.265;Smart H.264+;H.264B;H.264M;H.264H;MJPEG(Sub Stream 1) |
| WDR | 120 dB |
| SD karta | Micro SD karta (256 GB); FTP |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC, 2 A ± 10%, PoE+ (802.3at),Basic: 8 W, Max. (Basic power consumption + WDR + intelligence on + IR on + PTZ operation + Heater ): 18 W (12 VDC) |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















