SDT4E425-8P-GB-APV1 - 8+4Mpix, 25x zoom, 100m IR, 50m bílé LED, WizSense, Auto Tracking 3.0, SMD 4.0
Venkovní panoramatická kamera s PTZ modulem řady WizSense Series. Duální přísvit. Aktivní audio vizuální zastrašování při detekci. Detekční algorytmy IVS (ochrana perimetru), automatické sledování pohybu 3.0, SMD 4.0. Audio a...
Kód produktu: 2410-548 EAN: 6939554910708 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | PTZ+Panorama |
| Řada | WizSense Series |
| Snímací prvek | Panorama: 1/2.7" CMOS Detail: 1/2.8" CMOS |
| Světelná citlivost | Panorama: 0.005 lux@F1.4 (Color, 30 IRE); 0.0005 lux@F1.4 (B/W, 30 IRE); 0 lux (illuminator on) Detail: 0.005 lux@F1.6 (Color, 30 IRE); 0.0005 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE); 0 lux (illuminator on) |
| Inteligentní videoanalýza | IVS (Perimeter Protection), Auto Tracking 3.0, Smart tracking, SMD 4.0, Quick Pick, Smart Dual Light+ |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobražuje černobílý obraž, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obražu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nastavit i do běžných režimů, úplně bez přísvitu, pouze noční IR LED nebo pouze bílé LED |
| Přísvit | Panorama: 30 m (IR 850 nm); 30 m (white light) Detail: 100 m (IR 850 nm) 50 m (white light) |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | Panorama: 2.8 mm Detail: 5 mm–125 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | Panorama: H: 180° Detail: H: 51.9°–3.0° |
| Optický zoom | 25 x |
| Smart Dual Light | ano |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 4096 × 1860 px |
| Rychlost snímkování | Main stream: 4096 × 1860 @(1–25/30 fps) Sub stream 1: 1024 × 448/D1/VGA/CIF @(1–25/30 fps, Sub stream 2: 2048 × 928/1080p/1.3M/720p @(1–25/30 fps) Detail channel: Main stream: 4M/3M/1080p/1.3M/720p @(1–25/30 fps) Sub stream 1: D1/VGA/CIF @(1–25/30 fps) Sub stream 2: 1080p/1.3M/720p/ @(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS, software SmartPSS Lite a DSS, správa DoLynk Care |
| Otáčení kamery (Pan) | 0°-360° |
| Naklápění kamery (Tilt) | -15°-90° |
| Nastavení autom.pohybu kamery | 300 presetů, 8 tras, 5 vzorů, autoscan, Power-off Memory, Idle Motion |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | 1/1 |
| Alarm I/O | 2 (on-off value input: 0–5 VDC)/1 |
| SD karta | Micro SD card (512 GB); FTP/SFTP; NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC, 3 A ± 10%; PoE+ (802.3at); Basic: 14 W; Max: 25 W (illuminator + heating glass + Siren and Light Active Deterrence + ICR + PTZ) |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















