SD4A216DB-HNY - 2Mpix Starlight, 100m, 16x zoom, audio,alarm I/O,SMD3.0,perimetr,tvář,auto-track
Venkovní IP PTZ řady WizSense snímač Starlight. Auto-tracking 1.0 sledování pohybujících se objektů, detekce SMD 3.0, perimetr s kategorizací objekt člověk/vozidlo, tváře. 2 Mpix, smart IR 100 m, objektiv 5-80 mm (úhel 53,9°-4,6°),...
Kód produktu: 2310-107 EAN: 6923172569608 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Počet prvků | PTZ |
| Řada | WizSense Series |
| Snímací prvek | 1/2.8" 2Megapixel STARVIS™ CMOS |
| Světelná citlivost | Color: 0.005 lux@F1.6 B/W: 0.0005 lux@F1.6 0 lux (IR on) |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter protection, SMD 3.0, Face Detection, Auto-tracking 1.0, PFA Technology |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 100 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 5-80 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 53,9°-4,6° |
| Optický zoom | 16 x |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 2 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| Otáčení kamery (Pan) | 0°-360° |
| Naklápění kamery (Tilt) | -5°-90° |
| Nastavení autom.pohybu kamery | 300 presetů, 8 tras, 5 vzorů, autoscan, auto-tracking |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | chytrá detekce pohybu SMD 3.0 a ochrana perimetru s kategorizací objektů čověk a vozidlo, detekce tváří, funkce auto-tracking 1.0 pro sledování pohybujících se objektů |
| Nastavitelné funkce | BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, Smart Illumination, Defog, Image Rotation, Digital Zoom, Privacy Masking |
| Audio I/O | 1/1 |
| Alarm I/O | 2/1 |
| SD karta | Micro SD (max.512 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE+ nebo 12 VDC/Basic: 10 W Max.: 19 W (illuminator on + fan on + PTZ) |
| Typ PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















