Set bateriový generátor Viking X-1000, solární panel X80 a solární panel Viking HPD400
Bateriový generátor VIKING X-1000/X80 + solární panel Viking HPD400
Cenově zvýhodněná sada odolného a praktického bateriového generátoru VIKING X-1000 s integrovaným SP X80 + doplňujícím panelem s výkonem...
Kód produktu: X1000X80HPD400 EAN: 8595656509417 Výrobce: VIKING
- Popis
- Dotaz k produktu
Bateriový generátor VIKING X-1000/X80 + solární panel Viking HPD400
Cenově zvýhodněná sada odolného a praktického bateriového generátoru VIKING X-1000 s integrovaným SP X80 + doplňujícím panelem s výkonem 400Wp.

Generátor VIKING X-1000/X80
Bateriový generátor VIKING X-1000, je lehce přenosný zdroj energie s kapacitou 1010 Wh (25,9V;39Ah).
Víceúčelový, výkonný, přenosný bateriový generátor VIKING X-1000, je díky své neskutečné výdrži, kapacitě a odolnosti, užitečným společníkem kdekoliv na Vašich cestách, nebo doma.
Díky dvěma EU zásuvkám s výstupním napětím 230V s maximálním výkonem 1000W, můžete napájet téměř jakékoliv vaše zařízení doma, na chatě, chalupě, v kempu a kdekoliv jinde.
| Technické specifikace | |
| Model | VIKING X-1000 |
| Baterie | |
| Kapacita | 1010Wh/25.9V/39Ah (273 000mAh/3.7) |
| Napětí baterie | 25.9V |
| Typ | Li-ion NCM polymer |
| Životnost | min. 2000 nabíjecích cyklů |
| Vstupy | |
| Dvoupinový konektor | Solární nabíjení: 12-70V/12A 360W |
| Cigaretový adaptér: 12V/10A | |
| AC vstup (IEC 60320 C7) | Napájecí adaptér: 100-240V 210W |
| AC výstup | |
| Výstupní napětí | 230V/50Hz |
| Výstupní výkon | 1000W |
| Špičkový výkon | 2000W |
| Maximální zatížení | 2000W/1.5s |
| Sinusová vlna | Ultra čistá |
| DC výstupy | |
| JACK 5.5/2.1mm (2x) | 12V/7A |
| JACK 5.5/2.5mm (2x) | 12V/10A |
| USB-A QC3.0 (2x) | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A Max 36W celkem |
| USB-C PD3.0 | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A Max. 100W |
| Cigaretová zásuvka | 12V/10A |
| Solární nabíjení | |
| Max. výkon sol. nabíjení | MPPT 360W |
| Ostatní specifikace | |
| Rozměry produktu | 475x406x120mm |
| Rozměry balení | 485x455x185mm |
| Hmotnost | 11.5kg |
| Materiál | Tvrzený plast |
| IP ochrana | IP65 (platí pouze v případě, že jsou všechny vstupní i výstupní konektory zakryté např. silikonovým ochranným krytem a víko generátoru je řádně zavřené) |
| Pracovní teplota | -20°C–40°C |
| Skladovací teplota | 0°C–40°C |
| Příslušenství | napájecí kabel, propojovací kabel k sol. panelu, cigaretová nabíječka, návod na obsluhu |
| El. ochrany | Proti zkratu, přetížení, nadproudová ochrana, proti hlubokému vybití, atd. |
| Certifikace | CE, RoHS, ISO |
| Doplňující informace | |
| LCD displej | |
| LED světlo | |
| Pass-Throught (funkce současného vybíjení a nabíjení) | |
Součástí setu je i integrovaný Solární panel X80
Lehký a výkonný solární nabíjecí panel pro všechna vaše elektronická zařízení. Se svými 80W(19.8/4.0A), je ideální volbou pro nabíjení středních a velkých generátorů značky VIKING. Díky vysoce kvalitním monokrystalickým článkům s efektivitou >23%, dokáže přeměnit sluneční svit na solární energii daleko efektivněji, než řada jeho konkurentů.

| Specifikace produktu: | |
| Maximální výkon: | 80 W |
| Maximální napájecí napětí: | 19.8V |
| Maximální proud: | 4.04 A |
| Účinnost buněk (%): | >23% |
| Konstrukce: | Odolná, textilní tkanina |
| Rozměr rozloženého modulu: | 1260*415*10mm |
| Rozměr složeného modulu: | 415*300*25mm |
| Hmotnost: | 1.9Kg |
| Počet sol. panelů: | 4 |
| Osvědčení: | CE,ROHs,ISO |
Ideální praktická sada elektrické energie, kterou můžete využít kdykoliv při vašich výletech, na cestách, v kempech, v karavanu, při prodejních akcích, atd.
Všude, kde budete potřebovat zdroj el. energie 220V a elektrická zásuvka není v dosahu.
Instalaci zvládne úplně každý! Stačí vytáhnout z krabice, jednoduše propojit a vše pasuje a nabíjí!
Vybraný solární panel v kombinaci s bateriovým generátorem VIKING X-1000, Vám zajistí na slunci dostatečný nabíjecí výkon.

představuje revoluci na trhu s pevným skládacím solárním panelem o výkonu 400W.
Je vyroben z monokrystalických solárních článků A-Grade, nejnovější fólie ETFE s laminováním a lehkého a tenkého rámu. Díky použití těchto materiálů je solární panel odolný vůči nečistotám se samočistícím efektem, což maximalizuje dopad na sluneční výkon a jeho efektivitu.

| Vlastnosti produktu | |
| Název produktu: | VIKING HPD400 |
| Maximální výkon: | 400Wp |
| Maximální napájecí napětí (Vmp): | 36.5V |
| Maximální proud (Imp): | 10.96A |
| Napětí v otevřeném obvodu (Voc): | 43.1V |
| Zkratový proud (Isc): | 11.62A |
| Účinnost buněk (%): | 22.00% |
| Specifikace | |
| Konstrukce: | Tvrzené PVC, ETFE, hliníkové opěrky |
| Rozměr otevřeného panelu: | 2362*900*25mm |
| Rozměr zavřeného panelu: | 900*590*100mm |
| Hmotnost: | 12.6KG |
| Odolnost: | IP65/IP67 |
| Osvědčení: | CE,ROHs,ISO |
Pozn.* V rámci maximálního možného příkonu ze solárních panelů, není možné nabíjet generátor X1000 oběma panely zároveň.


Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















