Set bateriový generátor Viking X-1000, solární panel X80 a solární panel Viking L180
Bateriový generátor VIKING X-1000, solární panel X80 a solární panel VIKING L180
Cenově zvýhodněná sada odolného (IP65) a praktického bateriového generátoru VIKING X-1000, přenosného solárního panelu X80 s výkonem 80W a...
Kód produktu: X1000X80L180 EAN: 8595656509738 Výrobce: VIKING
- Popis
- Dotaz k produktu
Bateriový generátor VIKING X-1000, solární panel X80 a solární panel VIKING L180
Cenově zvýhodněná sada odolného (IP65) a praktického bateriového generátoru VIKING X-1000, přenosného solárního panelu X80 s výkonem 80W a výkonného, kvalitního a skladného solárního panelu VIKING L180 s výkonem 180Wp.
Všechno potřebné příslušenství, jako jsou nabíjecí a propojovací kabely, je sbaleno uvnitř těla bateriového generátoru.

Bateriový generátor Viking X-1000
Bateriový generátor VIKING X-1000, je extrémně výkonný přenosný generátor s kapacitou 1010 Wh (25,9V;39Ah).
Solární generátor VIKING X-1000 kombinuje moderní špičkovou technologii v elektronice a bateriích a transformuje ji do nového mobilního zařízení.
Jedná se o spolehlivý, přenosný a výkonný bateriový generátor.
| Technické specifikace | |
| Model | VIKING X-1000 |
| Baterie | |
| Kapacita | 1010Wh/25.9V/39Ah (273 000mAh/3.7) |
| Napětí baterie | 25.9V |
| Typ | Li-ion NCM polymer |
| Životnost | min. 2000 nabíjecích cyklů |
| Vstupy | |
| Dvoupinový konektor | Solární nabíjení: 12-70V/12A 360W |
| Cigaretový adaptér: 12V/10A | |
| AC vstup (IEC 60320 C7) | Napájecí adaptér: 100-240V 210W |
| AC výstup | |
| Výstupní napětí | 230V/50Hz |
| Výstupní výkon | 1000W |
| Špičkový výkon | 2000W |
| Maximální zatížení | 2000W/1.5s |
| Sinusová vlna | Ultra čistá |
| DC výstupy | |
| JACK 5.5/2.1mm (2x) | 12V/7A |
| JACK 5.5/2.5mm (2x) | 12V/10A |
| USB-A QC3.0 (2x) | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A Max 36W celkem |
| USB-C PD3.0 | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A Max. 100W |
| Cigaretová zásuvka | 12V/10A |
| Ostatní specifikace | |
| Rozměry produktu | 475x406x120mm |
| Rozměry balení | 485x455x185mm |
| Hmotnost | 11.5kg |
| Materiál | Tvrzený plast |
| IP ochrana | IP65(platí pouze v případě, že jsou všechny vstupní i výstupní konektory zakryté např. silikonovým ochranným krytem a víko generátoru je řádně zavřené) |
| Pracovní teplota | -20°C–40°C |
| Skladovací teplota | 0°C–40°C |
| Příslušenství | napájecí kabel, propojovací kabel k sol. panelu, cigaretová nabíječka, návod na obsluhu |
| Certifikace | CE, RoHS, ISO |
| Doplňující informace | |
| LCD displej | |
| LED světlo | |
| Pass-Throught (funkce současného vybíjení a nabíjení) | |
Solární panel X80
Lehký a výkonný solární nabíjecí panel pro všechna vaše elektronická zařízení. Se svými 80W(19.8/4.0A), je ideální volbou pro nabíjení středních a velkých generátorů značky VIKING. Díky vysoce kvalitním monokrystalickým článkům s efektivitou >23%, dokáže přeměnit sluneční svit na solární energii daleko efektivněji, než řada jeho konkurentů.

| Specifikace produktu: | |
| Maximální výkon: | 80 W |
| Maximální napájecí napětí: | 19.8V |
| Maximální proud: | 4.04 A |
| Účinnost buněk (%): | >23% |
| Konstrukce: | Odolná, textilní tkanina |
| Rozměr rozloženého modulu: | 1260*415*10mm |
| Rozměr složeného modulu: | 415*300*25mm |
| Hmotnost: | 1.9Kg |
| Počet sol. panelů: | 4 |
| Osvědčení: | CE,ROHs,ISO |
Solární nabíjecí panel VIKING L180 s výkonem 180W (19,8V/9,16A) je ideální nabíjecí jednotkou pro všechna vaše elektronická zařízení s maximálním výstupním výkonem 180W. Je ideální volbou pro nabíjení bateriových generátorů značky VIKING. Díky vysoce kvalitním článkům s efektivitou 22.4%, dokáže přeměnit sluneční svit na solární energii daleko efektivněji, než řada jeho konkurentů.

| Vlastnosti produktu: | |
| Kód produktu: | VIKING L180 |
| Maximální výkon: | 180W |
| Maximální napájecí napětí (Vmp): | 19.8V |
| Maximální proud (Imp): | 9.16A |
| Napětí v otevřeném obvodu (Voc): | 23.3V |
| Zkratový proud (Isc): | 9.71A |
| Účinnost buněk (%): | 22.4% |
| Specifikace: | |
| Konstrukce: | Odolná, textilní tkanina |
| Rozměr rozloženého modulu: | 1795*575*4mm |
| Rozměr složeného modulu: | 560*440*25mm |
| Hmotnost: | 6,45KG |
| Počet solárních panelů: | 4 |
| Odolnost: | IP67 |
| Osvědčení: | CE,ROHs,ISO |



Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















