SF1005P - PoE switch 5/4, 4x PoE/1x LAN, 60W, desktop
Desktop PoE switch 60W pro kancelář a domácnost, malé rozměry a nízká hmotnost. Plug and play, není nutná žádná konfigurace. Stabilní výkon pro dlouhodobý provoz, přepěťové ochrany, kovový kryt. Napájecí zdroj součástí...
Kód produktu: 2509-042 EAN: 6923172571427 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | PoE switch |
| Popis portů | 4 x PoE 10/100 Mbps, 1 x uplink 10/100 Mbps |
| Počet portů celkem | 5 |
| Počet LAN portů | 5 |
| Max. přenosová rychlost - metalika | 100 Mbps |
| Počet PoE portů | 4 |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Typ PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Typ PoE | 60 W (IEEE802.3bt) Hi-PoE |
| Celkový výkon PoE výstupu | 60 W |
| Přenosová rychlost | 100 Mb/s |
| Kapacita paměti | přepínací 1,8 Gbps |
| Přepěťová ochrana | Lighting Protection Common mode: 4 kV Differential mode: 2 kV ESD Protection Air discharge: 8 kV Contact discharge: 6 kV |
| Napájení | 230 VAC/48 - 57 VDC (zdroj součástí) |
| Způsob montáže | stolní |
| Materiál | kovový kryt |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















