Síťový adaptér Viking ACT55
Síťový adaptér Viking ACT55
100W výkon na USB-C výstupech dělá z Viking ACT55 špičkový adaptér pro rychlé nabíjení notebooků, telefonů i dalších zařízení – doma, v kanceláři i na cestách.
Viking ACT55 kombinuje...
Kód produktu: VACT55 EAN: 8595656504078 Výrobce: VIKING
- Popis
- Dotaz k produktu
Síťový adaptér Viking ACT55
100W výkon na USB-C výstupech dělá z Viking ACT55 špičkový adaptér pro rychlé nabíjení notebooků, telefonů i dalších zařízení – doma, v kanceláři i na cestách.
Viking ACT55 kombinuje pět výkonných USB portů (3× USB-C a 2x USB-A), pět síťových zásuvek a 2m prodlužovací kabel v jednom kompaktním adaptéru, který umožňuje současné napájení až 10 zařízení.
.jpg)
Klíčové vlastnosti:
- Maximální výkon 4000W: spolehlivé napájení spotřebičů a elektroniky s vysokým příkonem.
- Pět AC zásuvek: umožňuje připojení více zařízení současně.
- Tři výkonné USB-C porty: dva s výkonem až 100 W, jeden s výkonem 30 W – ideální pro rychlé nabíjení notebooků, tabletů a telefonů.
- Dva USB-A porty: podporují nabíjení s výkonem až 18W.
- Pokročilé kombinované nabíjení: umožňuje efektivního rozdělení výkonu mezi více zařízení.
- Ochrana a bezpečnost: odolné materiály (ABS + PC Blend) a měděné jádro kabelu zajišťují spolehlivý provoz.
- Tlačítko ON/OFF: jednoduché zapnutí/vypnutí adaptéru
- Délka kabelu 2m: flexibilní a snadné připojení i v hůře dostupných místech.
.jpg)
Výkon, bezpečnost a styl v jednom
Se síťovým adaptérem Viking ACT55 můžete nabíjet širokou škálu zařízení efektivněji. Od malých zařízení, jako jsou sluchátka nebo chytré hodinky, přes smartphony, tablety až po výkonné notebooky a další elektrické spotřebiče ve vaší domácnosti.
Viking ACT55 je praktickým řešením pro každé prostředí – ať už v kanceláři, kde pomůže udržet pořádek na pracovním stole, v obývacím pokoji pro organizované a pohodlné napájení, v dětském pokoji pro bezpečné nabíjení elektroniky, nebo v kuchyni pro snadné připojení vašich spotřebičů.
.jpg)
Obsah balení:
1 ks - Síťový adaptér Viking ACT55
| Technické specifikace | |
| Model: | Síťový adaptér Viking ACT55 |
| Jmenovitý výkon: | 4000W-16A MAX. 220V-250V~ 50Hz/60Hz |
| TOTAL USB Výstup: | 100W MAX. |
| Výstup USB-C1/C2: | 100W(5V 3A,9V/3A,12V/3A,15V/3A,20V/5A) |
| Výstup USB-C3: | 30W(5V/3A,9V/3A,12V/2.5A,15V/2A,20V/1.5A) |
| Výstup USB-A: | 18W(5V/3A,9V/2A,12V/1.5A) |
| Výkony jednotlivých výstupů (kombinace): | A1+A2: 18W+18W A1+C2=A2+C1: 18W+45W C1+C2: 45W+45W C1+C3=C2+C3: 65W+30W C1+C2+C3: 30W+30W+30W (A1+C1)+A2+C3=(A2+C2)+A1+C3=5V 3A+18W+30W (A1+C1)+C2+C3=(A2+C2)+C1+C3=5V 3A+45W+30W C3+( A1+C1)+(A2+C2): 30W+5V 3A+5V 3A C1/C2 PPS: 5-20V 5A C3 PPS: 5-11V 3Az |
| Rozhraní: | 5x AC výstup + 2x USB-A Port + 3x USB-C Port |
| Počet výstupů: | 10 |
| Materiál: | Plast (PC Blend + ABS), Jádro + délka kabelu - Čistá měď, 2m, 1.5mm2 |
| Hmotnost: | 762g |
| Rozměry: | 10 x 10 x 10,4 cm |
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.


Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















