Venkovní solární LED světlo Viking SR15L
Venkovní solární LED světlo Viking SR15L
Viking SR15L nabízí spolehlivé a moderní osvětlení pro vaši zahradu, chodník i příjezdovou cestu – praktické řešení s dlouhou životností.
Tento elegantní sloupkový model nabízí...
Kód produktu: VSR15L EAN: 8595656503484 Výrobce: VIKING
- Popis
- Dotaz k produktu
Venkovní solární LED světlo Viking SR15L
Viking SR15L nabízí spolehlivé a moderní osvětlení pro vaši zahradu, chodník i příjezdovou cestu – praktické řešení s dlouhou životností.
Tento elegantní sloupkový model nabízí teplé a příjemné světlo (3000 K) s vysokou barevnou věrností a svítivostí až 500 lumenů, díky čemuž se stane užitečným i designovým doplňkem vašeho venkovního prostoru.
Viking SR15L je vybaven moderní technologií ALS2.3, která zajišťuje konzistentní výkon i při nepříznivých světelných podmínkách.
Díky variabilní instalaci jej můžete snadno připevnit do pevného povrchu pomocí šroubů nebo jednoduše zapíchnout do země pomocí bodáku.
.jpg)
Klíčové vlastnosti:
- Svítivost až 500 lumenů
- Silné LED osvětlení (3000K) s vysokou barevnou přesností (Ra>70)
- Jako zdroj světla slouží LED OSRAM 3030 (6 ks)
- Technologie ALS2.3 – zajišťuje stálé svícení i za horších podmínek
- 4 režimy osvětlení, změna režimu pomocí tlačítka
- Za nevhodných podmínek vydrží světlo fungovat více než 3 dny
- Solární napájení pomocí monokrystalického panelu (4,4 V / 1,4 W)
- Plné nabití baterie za 7 hodin
- Odolná konstrukce z ABS plastu a hliníku s krytím IP65 a ochranou proti nárazu IK04
- Pokrytí osvětlené oblasti 0,5 m2, doporučená instalační vzdálenost 4 m
.jpg)
Moderní a energeticky úsporné osvětlení
Viking SR15L je ideální volbou pro každého, kdo hledá spolehlivé, bezúdržbové a elegantní venkovní osvětlení.
Použitý monokrystalický solární panel disponuje výkonem 4,4 V/1,4 W. Pokud venku panují nevhodné podmínky, světlo Viking SR15L dokáže fungovat až 3 dny. S odolností proti vodě a prachu (IP65) je připraven na jakékoliv venkovní podmínky.
Díky jednoduchému designu a praktickému způsobu instalace se Viking SR15L skvěle hodí k příjezdovým cestám, zahradním chodníkům, ke vchodu nebo jako decentní osvětlení terasy.
.jpg)
Obsah balení:
1 ks - Venkovní solární LED světlo Viking SR15L
1 ks - Instalační sada
| Technické specifikace světla: | |
| Model: | Venkovní solární LED světlo Viking SR15L |
| Svítivost: | 500 lm |
| Barva světla: | 3000k Ra>70 |
| Typ světla: | LED (OSRAM) 3030, 6ks |
| Doba osvětlení za nevhodných podmínek: | >3 dny |
| Režim ovládání: |
tlačítko, ON/OFF stisknutím na 1,5s krátkým stisknutím se změní režim osvětlení |
| Režim osvětlení: |
M1: 25 % do svítání |
| Technologie: | ALS2.3 |
| Ochrana: | IP65 / IK04 |
| Materiál: | ABS + hliník |
| Instalační vzdálenost: | 4m |
| Pokrytí oblasti osvětlení: | 0,5m2 |
| Rozměry: | 9 x 8,5 x 56,2 cm |
| Technické specifikace solárního panelu: | |
| Typ: | Monokrystalický křemík |
| Výkon: | 4.4V/ 1.4W |
| Technické specifikace baterie: | |
| Typ baterie: | Li-ion |
| Kapacita: | 3,7V/7,4Wh, 2000mAh |
| Teplota nabíjení/vybíjení: | -10~55°C/-20~60°C |
| Doba nabíjení: | 7h |
| Účinnost: | 160lm/W |
| Hmotnost celého produktu: | 655g |
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.


Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















