EagleEyes, software společnosti AVTECH pro mobilní telefony

Zařazení: Software
Skladem: ne
Popis: EagleEyes, software společnosti AVTECH pro mobilní telefony a tablety
Cena bez DPH:1,- Kč (0,- EUR)
Cena s DPH 21%:1,- Kč (0,- EUR)
Počet:

EagleEyes, software společnosti AVTECH pro mobilní telefony - specifikace

Aplikace EagleEyes

EagleEyes? je mobilní aplikace, která splní všechny vaše požadavky na vzdálený dohled a správu prostřednictvím dotykového ovládání na telefonu či tabletu. Bez ohledu na to, kde se právě nacházíte, nebo kolik je hodin, pokud je vaše mobilní zařízení schopno se připojit k internetu, máte s EagleEyes možnost přímého přístupu k libovolnému zařízení AVTECH.

Jednoduché nastavení Nemusíte být IT odborník, abyste získali přístup k Vaši IP kameře (kamerám) během 3 sekund! Funkce Prohledávání místní sítě (Local Network Search) automaticky vyhledá všechny dostupné IP adresy v aktuální síti.

Rychlá konfigurace Nastavení můžete měnit prakticky kdekoli a kdykoli. Ať už jste v práci, v kavárně nebo v taxíku - mobilní telefon či tablet připojený k internetu Vám umožní měnit nastavení kamerového systému, kdykoli budete potřebovat.

Úplná kontrola Využijte svůj mobilní telefon na vzdálené ovládání zoomu, obousměrného přenosu zvuku, LED přísvitu nebo třeba manuálního nahrávání. S EagleEyes máte možnost nejen vzdáleného dohledu, ale i vzdáleného ovládání v reálném čase.

Okamžité video (Push Video) Tradiční nahrávání využívající SMS / FTP přenosu je krátké a nepohodlné, způsobující dodatečné náklady, spam a hlavně zpoždění. Ale co takhle možnost mít na mobilním telefonu video z alarmové události do 5ti sekund po jeho vzniku! S unikátní funkcí PUSH Video máte možnost rychlé a jasné identifikace události nouze. Využijte příležitosti zareagovat rychle a minimalizovat škody.

E-mail & vzdálená záloha Funkce Uložit & Odeslat (Save & Email) jsou 2 exkluzivní vlastnosti příplatkové verze EagleEyes Plus+, se kterými si můžete vybrat, zda chcete video s vybranou událostí uložit na mobilní zařízení či poslat e-mailem určité osobě (např. člen rodiny či ostraha objektu).

Zde můžete stáhnout kompletní software EagleEyes pro mobilní telefony a tablety: Stáhnout EagleEyes

EagleEyes, software společnosti AVTECH pro mobilní telefony - dotaz k položce

Vaše jméno:
Váš kontakt (telefon nebo email):
Antispam: Sto + 67 =

2019 © OXE | EagleEyes, software společnosti AVTECH pro mobilní telefony | Kontakty | Mapa stránek | nový server
Designed by Xperd - Rejstřík firem | Doporučujeme: Spotřební elektronika AJ TRADE | Záložní zdroje ALPHA UPS | Sportovní kamery |
Tyto stránky používají technologii Cookies pro zkvalitnění nabízených služeb. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím