4.0C-H6A-BO1-IR - 4MP H6A bullet IR kamera s objektivem 4,4-9,3 mm
Řada H6A ve 4 MPx nabízí vylepšenou obrazovou kvalitu a stejnou video-audio analytiku s vestavěným mikrofonem a zabezpečením TPM/Secure Boot. IR přísvit do 70 m, WDR 150 dB a robustní krytí IK10/IP66/67/68 poskytují spolehlivý výkon i...
Kód produktu: 2501-376 EAN: 700880442364 Výrobce: Avigilon
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Bullet |
| Prostředí | Venkovní |
| Řada | H6A |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Světelná citlivost | 0,005 lx |
| Typ objektivu | varifokální |
| Objektiv | 4,4 - 9,3 mm |
| Přísvit | 70 m |
| Rychlost snímkování | 30 fps |
| WDR | 132 |
| Inteligentní videoanalýza | AdaptAI Analytics |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Antivandal | IK10/IP66/67 |
| Napájení | PoE / 12 V DC |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















