5.0C-H6SL-BO1-IR - 5MP H6SL WDR; LightCatcher; den/noc; vnitřní/venkovní, 3,4-10,5
Výkonné, odolné a všestranné jsou IP kamery Avigilon H6SL. Tato kompaktní venkovní kamera nabízí 5 MPx rozlišení, motor zoom 3,4-10,5 mm a adaptivní IR až 40 m. Nechybí LightCatcher™, HDSM SmartCodec a Dual Exposure WDR 126/130 dB. K...
Kód produktu: 2501-381 EAN: 700880371312 Výrobce: Avigilon
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Bullet |
| Prostředí | Venkovní |
| Řada | H6SL |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Světelná citlivost | 0,005 lx |
| Typ objektivu | varifokální motor-zoom |
| Objektiv | 3,4 - 10,5 mm |
| Přísvit | 40 m |
| Rychlost snímkování | 30 fps |
| WDR | 126 |
| Inteligentní videoanalýza | AI-powered Analytics |
| Antivandal | IK10/IP67 |
| Napájení | PoE / 12 V DC |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















