4.0C-H6A-BO2-IR - 4MP H6A bullet IR kamera s 31x zoomem
Ultra-teleobjektiv 6,9–214,6 mm umožňuje sledovat detaily na stovky metrů, přičemž zachovává H6A funkce Secure Boot, TPM a vestavěný mikrofon. WDR 150 dB, IR do 170 m a AdaptAI Analytics snižují falešné poplachy a SmartCodec...
Kód produktu: 2501-377 EAN: 700880442371 Výrobce: Avigilon
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Bullet |
| Prostředí | Venkovní |
| Řada | H6A |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Světelná citlivost | 0,005 lx |
| Typ objektivu | varifokální |
| Objektiv | 6,9 - 214,6 mm |
| Přísvit | 170 m |
| Rychlost snímkování | 30 fps |
| WDR | 132 |
| Inteligentní videoanalýza | AdaptAI Analytics |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Antivandal | IK10/IP66/67 |
| Napájení | PoE / 12 V DC |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















