5.0C-H5M-DO1-IR - 5MP WDR; LightCatcher; Den/noc; Venkovní kopule; 2,8 mm f/1,2; IR
Kompaktní micro-dome H5M-IR s pevným 2,8 mm F1.2, IR 15 m, LightCatcher™, WDR 110 dB, AI Analytics, krytí IK08/IP66.Typ zařízeníIP kameraProvedeníMinidomeProstředíVenkovníŘadaH5MRozlišení5 MpixSvětelná citlivost0,03 lx (Color);...
Kód produktu: 2501-441 EAN: 700880400999 Výrobce: Avigilon
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Minidome |
| Prostředí | Venkovní |
| Řada | H5M |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Světelná citlivost | 0,03 lx (Color); 0,015 lx (Mono) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Přísvit | 15 m |
| Rychlost snímkování | 25/24 fps |
| WDR | 110 dB |
| Inteligentní videoanalýza | detekce pohybu/událostí |
| Audio I/O | 1 in / 1 out |
| Alarm I/O | ano (I/O) |
| Antivandal | IK08/IP66 |
| Napájení | PoE / 12 V DC / 24 V AC |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















