AGM Adder V2 LRF 60-1280
ADM QR MONTÁŽ NENÍ SOUČÁSTÍ OBSAHU AGM AdderV2 LRF 60-1280 je příkladem vrcholu moderního elektrooptického vývoje. Před pouhými několika málo lety se zdvojnásobil.
rozlišení některých špičkových puškohledů s...
Kód produktu: 8354 EAN: ADDE60-1280-2 Výrobce: AGM Global Vision
- Popis
- Dotaz k produktu
ADM QR MONTÁŽ NENÍ SOUČÁSTÍ OBSAHU AGM AdderV2 LRF 60-1280 je příkladem vrcholu moderního elektrooptického vývoje. Před pouhými několika málo lety se zdvojnásobil. rozlišení některých špičkových puškohledů s rozlišením 640 bylo neslýchané. Nyní společnost AGM s hrdostí přináší svůj vůbec první zaměřovač s rozlišením 1280x1024. termovizní zařízení s rozlišením na trhu v neuvěřitelně elegantním tradičním 30mm tubusu. Ačkoli samotné upozornění na snímač by mělo stačit k upoutání pozornosti většiny střelců, nebylo by to spravedlivé vůči všem ostatním obsaženým vylepšením uvnitř tohoto přístroje. Je v něm také dobře maskovaný laserový dálkoměr na 1000 m, úhledně schovaný v germaniové sestavě objektivu, a také neuvěřitelně ostrý nový displej s vysokým rozlišením 2560x2560. To vše dohromady poskytuje nejpodrobnější termální obraz, jaký kdy společnost AGM vyrobila. Objektiv o průměru 60 mm má ideální velikost, protože není příliš velký, aby znesnadňoval montáž na různé zbraňové platformy, ale je stále dostatečně velký, aby zvýšil základní zvětšení na dokonalých 2,5x. Stejně jako všechny modely AdderV2 bude mít i tento přístroj možnost změny z krokového zoomu (zdvojnásobení zvětšení při každém stisknutí tlačítka) na 0,5násobný postupný zoom, takže v rozsahu zoomu nebudou velké mezery, které by střelci nemohli využít. Uživatelé si také rychle všimnou nového půlkruhového displeje, který se nachází v pozorovací oblasti. Uživatelé tak budou mít k dispozici tradičnější pocit dalekohledu při sledování skrze přístroj a jeho nová červená a zelená monochromatická barevná paleta poskytne těm s citlivějšíma očima možnost vyhnout se “noční slepotě”, kterou mnozí pociťují po dlouhodobém sledování digitální optikou. Tyto nové funkce jsou samozřejmě integrovány s mnoha dalšími skvělými funkcemi, které se staly standardem v celé vysoce technické produktové řadě AGM’s: palubní balistická kalkulačka, laserový dálkoměr na 1000 yardů, palubní video/audio záznam, 64GB interní paměť, kompatibilita s aplikací AGM Connect, režimy studeného & teplého zobrazení, 10 nastavení jasu & kontrastu, 9hodinová výdrž baterie mezi dvěma interními bateriemi a (1) vyměnitelnou 18650 a nová 1,7palcová jednodílná 30mm ADM Recon Mount (hodnota 200+ USD). AGM – Vidění bez omezení. AGM Adder V2 60-1280: Neskutečný výkon na dlouhé vzdálenosti Představujeme AGM Adder V2: Přesnost v novém pojetí Srovnání produktů: AdderV2 LRF Řada termovizních dalekohledů AdderV2 dostává aktualizaci firmwaru! ‹ Předchozí Další › Navštivte naši sekci Jak na to a zjistěte, jak vynulovat AGM Adder V2 a nastavit balistickou kalkulačku.
| Snímač obrazu | VOx nechlazené ohniskové pole | Rozlišení | 1280×1024 | Snímková frekvence | 25 Hz |
| Pixelový interval | 12 μm |
| Vlnové pásmo | 8 μm až 14 μm |
| NETD | Méně než 18 mK (@25 °C, F#=1.0) |
| Ohnisková vzdálenost | 60 mm, F1,0 |
| Režim zaostřování | Zaostřovací kroužek |
| Rozsah detekce | 3100 m |
| Min. Zaostřovací vzdálenost | 6 m |
| Zvětšení | 2,5× - 28× Podpora 0,5× krokové hodnoty kontinuálního zvětšení |
| Zorné pole (H × V), stupně / m @100 m | 14,6°×11,7°/25,6 m×20,5 m |
| Displej | 2560x2560, 1.03" OLED |
| RežimFFC (Flat Field Correction) | Automatický, poloautomatický, manuální |
| Paletky | Černá horká, bílá horká, červená horká, Fusion, červená monochromatická, Zelený monochromatický |
| Výstupní pupila | 6 mm | Oční reliéf | 45 mm |
| Dioptrie (rozsah) | -4D až 4D |
| Regulování jasu | Ano |
| Regulování tónů | Studená, Teplý |
| Úprava kontrastu | Ano |
| Zvýšení obrazu 2.0 | Ano |
| Zoom Pro | Ne |
| Bezzávěrka | Ne |
| Záznam videa | Zapnuto-palubní nahrávání videa |
| Zachycení snímku | Ano | Záznam zvuku | Ano |
| Rekonstrukce-aktivace Záznam | Ano |
| Uložení | Vestavba-v paměti EMMC (64 GB) |
| PIP | Ano | Hotspot | Ano |
| Hot. Track | Ano |
| Měření vzdálenosti | Ano |
| Nulovací profily | 5 |
| Max. Zpětný ráz | 1000 g/0.4 ms |
| Nulování mrazem | Ano |
| Pohotovostní režim | Ano |
| Balistický výpočet | Ano |
| Místní album | Ano |
| Typ baterie | Dvě dobíjecí lithiové baterie (vnitřní), jedna vyměnitelná a dobíjecí 18650 baterie (externí) |
| Provozní doba baterie | 9 hodin nepřetržitého provozu (@25 °C, LRF zapnutý) |
| Napájecí zdroj typu C | V DC/2 A, rozhraní USB typu C, podporuje QC3.0 (* Přes kabel typu C se nabíjí pouze vestavěná baterie. K nabíjení externí baterie použijte nabíječku baterie) |
| Montáž | Standardní 30 mm |
| Rozměry | 452 × 95 × 80 mm (17,8 × 3,7 × 3,2 palce) |
| Hmotnost | 1,0 kg ( 2. strana).2 lb) |
| Pracovní teplota | -30 °C až 55 °C (-30 °C)22 °C až 131 °C) |
| Úroveň ochrany | IP67 |
| Modul LRF v objektivu | Ano |
| Vlnová délka | 905 nm |
| Třída bezpečnosti pro laser | Třída 1 |
| Max. Rozsah měření | 1000 m |
| Přesnost měření | ±1 m |
| Min. Rozsah měření | 10 m |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















