AGM Rattler V3 25-384
ADM QR MOUNT NENÍ SOUČÁSTÍ (jednotka je dodávána se standardním držákem weaver).
Ačkoli se zdá, jako by to bylo teprve včera, kdy byla slavná rodina termovizních puškohledů AGM Rattler vylepšena uvedením...
Kód produktu: 8435 EAN: RATT25-384-V3 Výrobce: AGM Global Vision
- Popis
- Dotaz k produktu
ADM QR MOUNT NENÍ SOUČÁSTÍ (jednotka je dodávána se standardním držákem weaver). Ačkoli se zdá, jako by to bylo teprve včera, kdy byla slavná rodina termovizních puškohledů AGM Rattler vylepšena uvedením modelu RattlerV2’s, NOVÝ RattlerV3 svědčí o tom, že vývoj se nikdy nezastaví. RattlerV3 25-384 spojuje 25mm germaniové čočky s špičkovým termálním senzorem s teplotou pod 15 mK a novým displejem s vysokým rozlišením 1920x1080, což dohromady dává nejlepší rozlišení 384 bodů. termální obraz. Tyto technické parametry společně vytvářejí detekční dosah 1,1 míle. Model RattlerV3 25-384 má základní zvětšení 2,5×, což z něj činí optimální volbu pro lovce dravců v rozsáhlém terénu. Je to také vůbec první model Rattler, který je vybaven bezzávěrkovým NUC a novým výkonným zobrazovacím algoritmem AGM’Image Boost 2.0. Velká, robustní tlačítka a kroužek pro manuální ostření byly navrženy tak, aby pomáhaly prstům v rukavicích v chladném zimním počasí, zatímco vyjímatelná dobíjecí baterie NE-4400 nabízí jednu z nejodolnějších a nejsnadněji instalovatelných bateriových systémů na trhu. Balíček firmwaru umožňuje uživatelům úžasnou úroveň přizpůsobení: palubní stupnice rozteče, 10 jasů a nastavení kontrastu, režimy zobrazení teplý & studený, několik barevných palet, obraz v obraze, záznam videa na palubě se zvukem, WiFi hotspot, více profilů nulování, záznam videa aktivovaný snímkem, oprava vadných pixelů a vyhledávač hotspotů. AGM Rattler V3 První dojmy & Rozbalení AGM Rattler V3 LRF 50 640 Recenze ‹ Předchozí Další ›
| Obrázek v obraze (PiP) | Ano |
| Horké sledování | Ano |
| Paletky | Černá horká, bílá horká, červená horká, Fusion, Červená monochromatická, Zelená monochromatická |
| Úprava jasu | Ano |
| Úprava tónů | Studená, Teplá |
| Zvýšení jasu obrazu 2.0 | Ano |
| Zoom Pro | Ano |
| Technologie bez závěrky | Ano |
| Korekce plochého pole (FFC) | Poloautomatická, Ruční |
| Korekce vadných pixelů (DPC) | Ano |
| Korekce | 10 typů, 4 barvy, zapnuto/vypnuto |
| Profily nulování | 5 |
| Nulování mrazem | Ano |
| WiFi Hotspot | Ano |
| Video Záznam | Ano (1920 × 1080) |
| Snímání obrázků | Ano (1920 × 1080) |
| Záznam zvuku | Ano |
| Snímkování-Aktivovaný záznam (SAR) | Ano |
| Úložiště | Vestavěný EMMC (64 GB) |
| Místní album | Ano |
| Pohotovostní režim | Ano |
| Typ baterie | Výměnná a dobíjecí Li-ion Battery pack NE-4400 |
| Životnost baterie (provozní) | ≥7h (25 °C, hotspot vypnutý) |
| Vnější zdroj napájení | 5 V DC/2 A |
| Provozní teplota | -30 °C až +55 °C (-22 °C až 131 °C) |
| Max. Zpětný ráz | 1000 g/0,4 ms |
| Úroveň ochrany | IP67 |
| Rozměry | 216 × 66 × 67 mm (8,5 × 2,6 × 2,6 palce) |
| Hmotnost (bez baterie) | 0,61 kg |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















