AGM Foxbat-5
Biokulární dalekohled AGM FoxBat-5 pro noční vidění je dokonalým nástrojem pro
pozorování na střední a dlouhé vzdálenosti. FoxBat-5 kombinuje
jednu vysoce kvalitní trubici zesilovače obrazu s rozdělovačem obrazového...
Kód produktu: 7999 EAN: Výrobce: AGM Global Vision
- Popis
- Dotaz k produktu
Biokulární dalekohled AGM FoxBat-5 pro noční vidění je dokonalým nástrojem pro pozorování na střední a dlouhé vzdálenosti. FoxBat-5 kombinuje jednu vysoce kvalitní trubici zesilovače obrazu s rozdělovačem obrazového paprsku, dvojitý okulár a spolehlivou elektroniku. AGM FoxBat-5 poskytuje dostatečné a odolné řešení pro dlouhé pozorování a pozorování na střední a velké vzdálenosti. Tento biokulár pro noční vidění je ideální volbou pro zabezpečení domácnosti, rekreační použití a dokonce i pro vědecké projekty. Pozorovatelé přírody ocení kombinaci křišťálově čisté obrazu a profesionální rychlé multicoated optiky. AGM FoxBat-5 má možnost montáže na stativ, takže ani ta nejdelší noc nebude překážkou. problémem pro pozorovatele ptáků a jeřábů..
| Číslo modelu | NW1 Gen 2+ (díl #13FXB525104011) NL1 HR Gen 2+ (díl #13FXB525103011HR) |
| Trubice zesilovače obrazu | NW1 Gen 2+ White Phosphor (bílý fosfor) NL1 High Resolution Gen 2+ Green Phosphor |
| Rozlišení | NW1 - 47-55 lp/mm NL1 HR - 60-68 lp/mm |
| FOM | NW1 - 900-1000 NL1 HR - 1200 |
| Zvětšení | 5x |
| Systém objektivu | 140 mm; F/2,0 |
| FOV | 9.4° |
| Rozsah zaostření | 10 m až nekonečno |
| Ovládací prvky | Digitální |
| Nastavení dioptrií | -5 až +5 dioptrií |
| Světelné indikátory | Slabá baterie; Nadměrné osvětlení |
| Automatická regulace jasu. regulace | Ano |
| Vypínání jasného světla | Ano |
| Infračervený přísvit | Odnímatelný IR přísvit s dlouhým dosahem |
| Typ baterie | Dvě 1.5V baterie AA |
| Životnost baterie (provozní) | Až 40 hodin |
| Provozní teplota Rozsah | -40°C až +50°C (-40°F až +122°F) |
| Rozsah teploty skladování | -50°C až +70°C (-58°F až +158°F) |
| Hmotnost | 1070 g (2. |
| Celkové rozměry | 280 × 150 × 78 mm (11,0 × 5,9 × 3,0 palce) |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















