AGM Foxbat-8X
Biokulární dalekohled AGM FoxBat-8 pro noční vidění je dokonalým nástrojem pro
pro pozorování na velké vzdálenosti. FoxBat-8 kombinuje kompaktní
katadioptrického objektivu, jednoho vysoce kvalitního zesilovače obrazu.
s...
Kód produktu: 8166 EAN: Výrobce: AGM Global Vision
- Popis
- Dotaz k produktu
Biokulární dalekohled AGM FoxBat-8 pro noční vidění je dokonalým nástrojem pro pro pozorování na velké vzdálenosti. FoxBat-8 kombinuje kompaktní katadioptrického objektivu, jednoho vysoce kvalitního zesilovače obrazu. s rozdělovačem obrazového paprsku, dvojitým okulárem a spolehlivým elektroniku. AGM FoxBat-8 poskytuje dostatečné a trvanlivé řešení pro dlouhotrvající pozorování a pozorování na velké vzdálenosti. Tento biokulární dalekohled pro noční vidění je ideální volbou pro ostrahu hranic, základny pozorování perimetru, protidrogového zásahu a shromažďování zpravodajských informací, a pro rekreační použití. Operátoři poznají výhody křišťálově čistého obrazu v kombinaci s profesionální, rychlou multicoated optikou. AGM FoxBat-8 má možnost montáže na stativ, která poskytuje úlevu od únavy. FoxBat-8 je zvětšený, vysoce kvalitní přístroj pro noční vidění vyrobený kolem vysoce výkonného zesilovače obrazu Gen 2+ nebo Gen 3. trubice. Funkce vypnutí při vysokém osvětlení zajišťuje, že vysoce kvalitní trubice zesilovače obrazu je chráněna před nadměrným osvětlením. . FoxBat-8 je napájen dvěma bateriemi AA a jeho typický provozní režim doba provozu na jednu baterii je až 40 hodin nepřetržitého provozu.
| Číslo modelu | NW1 Gen 2+ (díl #13F8P822154211). NL1 HR Gen 2+ (díl #13F8P822153211HR) |
| Trubice zesilovače obrazu | NW1 Gen 2+ White Phosphor (bílý fosfor) Zelený luminofor NL1 Gen 2+ s vysokým rozlišením |
| Rozlišení | NW1 - 47-55 lp/mm NL1 HR - 60-68 lp/mm |
| FOM | NW1 - 900-1000 NL1 HR - 1200 |
| Zvětšení | 8x |
| Systém objektivu | 216 mm; F/1,8 |
| FOV | 4.5° |
| Rozsah zaostření | 10 m až nekonečno |
| Nastavení dioptrií | -5 až +5 dioptrií |
| LED indikátory | - slabá baterie. - Nadměrné osvětlení |
| Automatická regulace jasu | Ano |
| Vypnutí jasného světla | Ano |
| Infračervený přísvit | Odnímatelný infračervený přísvit s dlouhým dosahem |
| Typ baterie | Dvě 1.5V baterie AA nebo 1 lithiová baterie (BA-5567/U) |
| Životnost baterie (provozní) | až 40 hodin |
| Rozsah provozní teploty | -40°C až +50°C (-40°F až +122°F) |
| Rozsah skladovacích teplot | -50°C až +70°C (-58°F až +158°F) |
| Hmotnost | 1.76 kg |
| Celkové rozměry | 215 × 155 × 146 mm mm |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















