AGM PVS-14L Lightweight
Společnost AGM Global Vision rozšiřuje svůj závazek neustálého zlepšování a aktualizuje osvědčený model nočního vidění PVS-14.
systému. Nový PVS-14L společnosti AGM je odlehčenou a zmenšenou verzí tohoto...
Kód produktu: 8335 EAN: 11PL41284153011 Výrobce: AGM Global Vision
- Popis
- Dotaz k produktu
Společnost AGM Global Vision rozšiřuje svůj závazek neustálého zlepšování a aktualizuje osvědčený model nočního vidění PVS-14. systému. Nový PVS-14L společnosti AGM je odlehčenou a zmenšenou verzí tohoto zařízení. Monokulár pro noční vidění AGM PVS-14L je odolný, lehký a víceúčelový přístroj pro noční vidění, který lze použít v některých nejnáročnějších prostředích. PVS-14L lze používat jako ruční zařízení, připevněné na přiloženém hlavovém popruhu, nebo jako připevnit na řadu dalších držáků. Model PVS-14L je vybaven kompaktnějším objektivem a okulárem, což snižuje celkovou hmotnost a rozměry přístroje. Přístroj je vybaven ručním ovládáním zesílení, funkcí automatického vypnutí jasného světla a vestavěným infračerveným (IR) přísvitem. Jasný zajišťuje ochranu vysoce kvalitní fotokatodové trubice. Když se úroveň světla vrátí pod prahovou hodnotu, se zařízení automaticky zapne. Vzhledem k závazku společnosti AGM Global Vision’a důvěře v kvalitu výrobků je na model PVS-14L poskytována tříletá záruka.
| Trubice zesilovače obrazu | Gen 2+ NL1, Level 1, Green Phosphor (díl #11PL41284153011) Gen 2+ NW1, úroveň 1, bílý fosfor (díl #11PL41284154011) Gen 2+, APW, bílý fosfor (díl #11PL41284124111) | Rozlišení | Gen 2+ NL1 - 61-64 lp/mm Gen 2+ NW1 - 61-64 lp/mm Gen 2+ APW - 64 lp/mm |
| FOM | NL1 - 1400-1600 NW1 - 1400-1600 APW - 1800 |
| Zvětšení | 1x |
| Systém objektivu | 26 mm; F/1,2 |
| FOV | 40° |
| Rozsah zaostření | 0.25 m až nekonečno |
| Nastavení dioptrií | -6 až +2 dioptrie |
| LED indikátory. (ve FOV) | - Vybitá baterie - IR zapnuto - Nadměrné světelné podmínky |
| Ruční regulace zesílení | Ano |
| Odstřih jasného světla-Off | Ano |
| Infračervený iluminátor | Ano |
| Typ baterie | Jedna alkalická AA |
| Životnost baterie (provozní) | Až 40 hodin při 20 °C |
| Provozní teplota Rozsah | -51 °C až +49 °C (-60° F až 120° F) |
| Rozsah skladovacích teplot | -51° C až +85° C (-60° F až 185° F) |
| Hmotnost | 290 g (10,2 oz) |
| Rozměry (bez krytky objektivu a očnice) | 108 × 63 × 69 mm (4,25 × 2,5 × 2,7 palce) |
| Balení obsahuje | Monokulár pro noční vidění, očnice, Filtr pro denní světlo, tkanina na objektiv, obětní okénko, odmlžovací štít, J-rameno hlavy adaptér pro montáž, návod k obsluze, baterie, Pevné pouzdro |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















