AGM PVS14-51
Monokulár pro noční vidění AGM PVS14-51 je odolný, lehký a víceúčelový přístroj pro noční vidění. Tento monokulár se celosvětově používá v těch nejnáročnějších prostředích. PVS-14 lze používat jako ruční...
Kód produktu: 8021 EAN: Výrobce: AGM Global Vision
- Popis
- Dotaz k produktu
Monokulár pro noční vidění AGM PVS14-51 je odolný, lehký a víceúčelový přístroj pro noční vidění. Tento monokulár se celosvětově používá v těch nejnáročnějších prostředích. PVS-14 lze používat jako ruční přístroj nebo jej lze připevnit na přiložený hlavový popruh. PVS14-51 má rozšířené zorné pole. Jeho 51° FOV překračuje velký zorný úhel, aniž by obsluha musela měnit polohu zařízení. Monokulár PVS14-51 je plně funkční. a váží méně než 10,6 uncí/300 gramů. Přístroj je vybaven manuálním ovládáním zesílení, funkcí automatického vypnutí jasného světla a vestavěný infračervený (IR) přísvit. Funkce vypnutí jasného světla zajišťuje ochranu vysoce kvalitní fotokatodové trubice. Model AGM’PVS14-51 obsahuje řadu volitelného příslušenství, které podporuje prakticky jakýkoli provoz.
| Trubice pro zesílení obrazu | Gen 2+ NL1, úroveň 1, zelený fosfor. Gen 2+ NW1, úroveň 1, bílý luminofor Gen 2+ AP, zelený fosfor Gen 2+ APW, bílý fosfor |
| Rozlišení | Gen 2+ NL1 - 61-64 lp/mm Gen 2+ NW1 - 61-64 lp/mm Gen 2+ AP - 64 lp/mm Gen 2+ APW - 64 lp/mm |
| FOM | NL1 - 1350-1450 NW1 - 1350-1450 AP - 1800 APW - 1800 |
| Zvětšení | 1x |
| Systém objektivu | 19 mm; F/1,26 |
| FOV | 51° |
| Rozsah zaostření | 0.25 m až nekonečno |
| Nastavení dioptrií | -6 až +2 dioptrie |
| LED indikátory (ve FOV) | - slabá baterie. - IR zapnuto - Nadměrné světelné podmínky |
| Ruční regulace zesílení | Ano |
| Vypnutí jasného světla | Ano |
| Infračervený přísvit | Ano |
| Typ baterie | Jedna AA 1.5V alkalická baterie |
| Životnost baterie (provozní) | Až 50 hodin při 20 °C |
| Provozní teplota Rozsah | -51° C až +49° C (-60° F až 120° F) |
| Teplota skladování Rozsah | -51° C až +85° C (-60° F až 185° F) |
| Hmotnost | 300 g (10,6 oz) |
| Rozměry (bez krytky objektivu a očnice) | 102 × 63 × 69 mm (4,0 × 2,5 × 2,7 palce) |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















