AGM Rattler V2 35-640
ADM QR MOUNT NENÍ SOUČÁSTÍ (jednotka je dodávána se standardním držákem weaver).
Naše prémiové termovizní zaměřovače Rattler jsou teď mnohem lepší! - Představujeme AGM RattlerV2 35-640
Tento termovizní dalekohled je...
Kód produktu: 8239 EAN: 314205550205R361 Výrobce: AGM Global Vision
- Popis
- Dotaz k produktu
ADM QR MOUNT NENÍ SOUČÁSTÍ (jednotka je dodávána se standardním držákem weaver). Naše prémiové termovizní zaměřovače Rattler jsou teď mnohem lepší! - Představujeme AGM RattlerV2 35-640 Tento termovizní dalekohled je vybaven 35mm germaniovým objektivem, termálním senzorem s rozlišením 640 × 512 a základním zvětšením 2x s detekčním dosahem až 1800 m/yd. Ze dvou prémiových variant s rozlišením 640 má tento termovizní zaměřovač nižší základní zvětšení a širší zorné pole (12,5° × 10,0° nebo 65 ft @ 100 yds), které poskytuje rozsáhlé pokrytí oblasti při skenování RattlerV2 35-640 obsahuje funkce známé uživatelům AGM Rattleru s některými dalšími vylepšeními, která mění pravidla hry, jako je vylepšený prostor pro baterii, do kterého se vejde dobíjecí baterie prodlužující dobu provozu na 9 hodin, a nový 12mikronový termovizní senzor, který má nejvyšší stupeň citlivosti (pod 20 mk) na trhu. Mezi pozoruhodné funkce patří záznam aktivovaný výstřelem, zjednodušené uspořádání nabídky a 10 možností zaměřovače s několika profily nulování pro různé ráže a pušky. Připojení k Wi-Fi hotspotu prostřednictvím aplikace AGM, uživatelsky přívětivé, vyvýšené uspořádání 5 tlačítek pro snadnou navigaci i v rukavicích a mnoho dalšího! Přehled termovizního puškohledu AGM Rattler V2 Srovnání produktů: Rattler V2 ‹ Předchozí Další ›
| Detektor | 12μm VOx nechlazené ohniskové pole | Rozlišení | 640 × 512 |
| NETD | Méně než 20 mK (25 °C, F# = 1.0) |
| Obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Systém objektivu | 35 mm; F/1,0 |
| Zvětšení | 2× - 16× |
| Zorné pole | 12.5° × 10.0° |
| Nastavení dioptrií | -5 až +5 dioptrií |
| Rozsah zaostření | 2 m až nekonečno |
| Výstupní pupila | 6 mm |
| Oční reliéf | 45 mm |
| Digitální zoom | 1×, 2×, 4×, 8× |
| Dosah detekce (6' objekt) | 1800 m/yd |
| Displej | 0.39", OLED, 1024×768 |
| Paletky | Černá horká, Bílá horká, Červená horká, Fusion |
| Korekce plochého pole | Automatická, Manuální, Externí korekce |
| Režim scény | Studená, Teplý |
| Regulování ostrosti | Digitálně řízené |
| Záznam videa/ zvuku | Ano |
| Snímání snímků | Ano |
| Pohotovostní režim | Ano |
| Uložení | Vestavěný-v paměti EMMC (16 GB) |
| PIP | Ano | Korigování vadných pixelů | Ano |
| WiFi Hotspot | Ano |
| Hot Track | Ano | Částic | 10 typů, 4 barvy, zapnuto/vypnuto |
| Měření vzdálenosti | Ano (Stadiametrické) |
| Záznam aktivovaný záběrem (SAR) | Ano |
| Typ baterie | Výměnná a dobíjecí li-ion baterie |
| Životnost baterie (provozní, 20°C) | Až 9 hodin (25°C, s vypnutým hotspotem) |
| Externí napájení | 5 VDC, 2 A, USB Type-C |
| Rozsah provozních teplot | -30°C až +55°C |
| Úroveň ochrany | IP67 |
| Max. Zpětný ráz | 1000 g/0,4 ms |
| Hmotnost (bez držáku a baterie) | 0,51 kg (1,13 lb) |
| Rozměry (bez držáku) | 221 × 68 × 67 mm (8,7 × 2,7 × 2,6 palce) |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















