FOMEI 10x32 DCF KLASIK dalekohled
Řada DCF dalekohledů FOMEI KLASIK je určená pro široké využití zejména
při turistice nebo sportu, případně pro pozorování v lese. Silné zeleno-černé pogumování chrání
přístroj proti...
Kód produktu: OY1111 EAN: 8590385711117 Výrobce: FOMEI
- Popis
- Dotaz k produktu
Řada DCF dalekohledů FOMEI KLASIK je určená pro široké využití zejména
při turistice nebo sportu, případně pro pozorování v lese. Silné zeleno-černé pogumování chrání
přístroj proti případnému nárazu.
Model 10x32 KLASIK je typickým zástupcem turistického dalekohledu.
Minimální hmotnost i rozměry jej předurčují k uložení v každém batohu, kabelce nebo přihrádce automobilu.
Plnohodnotná skleněná optika zaručuje příjemné zážitky při denním pozorování. Dalekohled je ideální pro turistiku.
Všechny modely FOMEI KLASIK mají stativový závit, který umožňuje připevnění dalekohledu ke stativu pro pohodlnější sledování pozorovaných objektů. Ovládací prvek centrálního ostření je vyroben tak, aby jej bylo možné obsluhovat i v rukavicích. Řada KLASIK je vybavena celoskleněnou optikou s hranolem, při jehož výrobě je použito zušlechtěné optické sklo BK7, čočky jsou opatřeny vícenásobnou antireflexní vrstvou (FMC - Fully Multi Coated) v temně zeleném provedení.
Volitelné příslušenství: stativ, stativový adaptér, adaptér na sklo automobilu, AirCell popruh.
Osová rozteč okulárů je 55-76mm.
Součástí balení je:
- pouzdro
- popruh
- krytky okuláru i objektivu
- čisticí hadřík
Návod na upevnění popruhu naleznete zde.
| Zvětšení | 10 |
| Průměr objektivu | 32mm |
| Zorný úhel | 5,9° |
| Zorné pole v 1000 m | 103m |
| Minimální ostřicí vzdálenost | 2,5m |
| Relativní světelnost | 10,24 |
| Optický výstup | 3,2mm |
| Sklo hranolu | BK7 |
| Úprava čoček | FMC |
| Dioptrická korekce | +/-4dpt |
| Stativový závit | ano/áno/yes/ja |
| Šířka | 12,5cm |
| Délka | 13cm |
| Hmotnost | 0,427kg |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment



















