HAC-B3A21-Z - 2,7 - 12 mm - 4v1, 2Mpix, 40m IR, Cooper Series, DWDR
Venkovní kamera řady Cooper Series. IR přísvit 40 m. Napájení 12 VDC. Provedení plast.Typ zařízeníHDCVI kameraProvedeníBulletŘadaCooper Series4 v 1anoSnímací prvek1/2.7 inch CMOSSvětelná citlivost0.04lux/F1.7, 30IRE, 0Lux IR...
Kód produktu: 2411-078 EAN: 6939554992506 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | Cooper Series |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 1/2.7 inch CMOS |
| Světelná citlivost | 0.04lux/F1.7, 30IRE, 0Lux IR on |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 40 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-12 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 102°-33° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 2 Mpix |
| Nastavení | z rekordéru (CoC) |
| Napájení | 12 VDC ±30%/Max 6.6 W (12V DC, IR on) |
| Materiál | plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















