HAC-HDW1200TLMQ-IL-A-S6 - 2,8 mm - 2Mpix, 20m IR a 20m bílé LED, DWDR, MIC, Super Adapt
Venkovní kamera řady Lite Series, Smart Dual přísvit a integrovaný mikrofon, výstup ve formátech CVI, TVI, AHD, CVBS, OSD menu.Typ zařízeníHDCVI kameraProvedeníDome ballŘadaLite SeriesSnímací prvek2 MP CMOSSvětelná citlivost0.01...
Kód produktu: 2505-157 EAN: 6939554901294 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | Lite Series |
| Snímací prvek | 2 MP CMOS |
| Světelná citlivost | 0.01 lux@F2.0 (Color, 30 IRE); 0.001 lux@F2.0 (B/W, 30 IRE); 0 lux (Illuminator on) |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci člověka nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, tento režim je řízen pouze z připojeného XVR zařízení, jehož firmware musí být V4.001.0000004.1.R.220323 nebo novější |
| Přísvit | 20 m IR LED a 20 m bílé LED |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 102° |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 2 Mpix |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Napájení | 12 VDC ± 30%, Max 2.6 W (12 VDC, WLED on) |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















