HAC-HDW2802T-A-S2 - 2,8 mm - 4v1, 8Mpix Starlight, 60m IR, Pro Series, WDR, integrovaný mikrofon, Super adapt
Venkovní kamera řady Pro Series. 60 m IR přísvit. Integrovaný mikrofon. Napájení 12 VDC. Provedení kov.Typ zařízeníHDCVI kameraProvedeníDome ballŘadaPro Series4 v 1anoSnímací prvek8 MP CMOSSvětelná citlivost0.001 lux@F1.5 (Color, 30...
Kód produktu: 2411-111 EAN: 6923172580481 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | Pro Series |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 8 MP CMOS |
| Světelná citlivost | 0.001 lux@F1.5 (Color, 30 IRE) 0.0001 lux@F1.5 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 60 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 111° |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 x 2160 px |
| Rychlost snímkování | 15 sn/s při 8 Mpix |
| Nastavení | z rekordéru (CoC) |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Napájení | 12 VDC ±30%/Max 6,4 W (12V DC, IR on) |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















