HAC-HDW1509T-A-LED - 3,6 mm - 5 Mpix Starlight Full color, bílé LED 40m, WDR, MIC
Venkovní dome ball HDCVI kamera s vysokou citlivostí snímače a barvou v noci Starlight FullColor, bílé LED světlo, mikrofon, formáty CVI, TVI, AHD, CVBS za pomocí ovladače PFM820, fixní objektiv 3,6 mm (úhel 83°), nastavení OSD menu...
Kód produktu: 2006-217 EAN: 8595584651059 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Dome ball |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 1/2.7" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.005Lux/F1.2, 0Lux White Light on |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (IR cut filtr) |
| Přísvit | 40 m bílé LED |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 3,6 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 83° |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2592 x 1944 px |
| Rychlost snímkování | 20 sn/s při 5 Mpix |
| Nastavení | z rekordéru (CoC) |
| Nastavitelné funkce | WDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Smart IR LED |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Napájení | 12 VDC ±30%/max.5 W |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















