HAC-HDW1801T-Z-A-S2 - 2,7 - 13,5 mm - 4v1, 8Mpix, 60m, WDR, MIC
Venkovní dome ball řady Lite Series. Výstup ve formátech CVI, TVI, AHD, CVBS - přepnutí pomocí ovladače PFM820, mechanický IR filtr, přísvit 60 m, integrovaný mikrofon. 8 Mpix, objektiv 2,7 až 13,5 mm (úhel 114° - 32°). WDR 120 dB,...
Kód produktu: 2403-130 EAN: 6923172544483 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | Lite Series |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 4K CMOS |
| Světelná citlivost | 0.01Lux/F1.5, 30IRE, 0Lux IR on |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (IR cut filtr) |
| Přísvit | 60 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-13,5 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 114°-32° |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 x 2160 px |
| Rychlost snímkování | 15 sn/s při 8 Mpix |
| Nastavení | z rekordéru (CoC) |
| WDR | 120 dB |
| Nastavitelné funkce | WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Napájení | 12VDC ±30%/max.7,8 W |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















