HAC-HDW1500TLMQ-IL-A-S3 - 2,8 mm - 4v1, 5Mpix, 30m IR a 30m bílé LED, MIC, Super Adapt
Venkovní HDCVI kamera řady Lite Series se Smart Dual přísvitem a integrovaným mikrofonem. Výstup ve formátech CVI, TVI, AHD, CVBS, nastavení OSD menu kamery po koaxiálním kabelu (CoC) z XVR.Typ zařízeníHDCVI kameraProvedeníDome...
Kód produktu: 2511-135 EAN: 6937552482869 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | Lite Series |
| Snímací prvek | 1/2.7" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.01 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.001 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci člověka nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, tento režim je řízen pouze z připojeného XVR zařízení, jehož firmware musí být V4.001.0000004.1.R.220323 nebo novější |
| Smart Dual Light | ano |
| Přísvit | 30 m IR LED a 30 m bílé LED |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 113.3° |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2880 × 1620 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 5 Mpix (CVI) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Napájení | 12 VDC (±30%),Max 4.3 W (12 VDC, WLED on) |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















