HAC-HDW2249T-A-NI - 3,6 mm - 4v1, 2Mpix Starlight Full color, WDR, MIC
Venkovní doma HDCVI kamera řady Pro s vysokou citlivostí bez IR přísvitu, mikrofon. Formáty CVI, TVI, AHD, CVBS přepnutí PFM820. Objektiv 3,6 mm (úhel 89°), rozlišení (1920 x 1080 px), WDR (120 dB), nastavení OSD menu koaxial (CoC) z...
Kód produktu: 1810-002 EAN: 8595584643863 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Provedení | Dome ball |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 1/2,8" Progressive CMOS |
| Minimální osvětlení | 0,001lux/F1.0, 0 lux při IR zapnuto |
| Noční režim | Full-color Starlight - trvalé barevné zobrazení |
| Přísvit | 60 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 3,6 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 89,5° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25/30 sn/s při 1080p, 25/30/50/60 sn/s při 720p |
| Nastavení | funkce Control over Coax (CoC) - nastavení OSD menu kamery po koaxiálním kabelu z DVR |
| WDR | 120 dB |
| Nastavitelné funkce | WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, Smart IR |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Napájení | 12 V=/max.2,4 W při IR zapnuto |
| Materiál | kov, IP67 |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















