HAC-HDW2802T-Z-A-S2 - 2,7-13,5 mm - 4v1, 8Mpix Starlight, 60m IR, WDR, MIC, Super adapt.
Venkovní HDCVI kamera řady Pro Series s integrovaným mikrofonem. Výstup ve formátech CVI, TVI, AHD, CVBS, nastavení OSD menu kamery po koaxiálním kabelu (CoC) z XVR.Typ zařízeníHDCVI kameraProvedeníDome ballŘadaPro SeriesSnímací...
Kód produktu: 2511-261 EAN: 6923172581006 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | Pro Series |
| Snímací prvek | 1/1.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.001 lux@F1.5 (Color, 30 IRE) 0.0001 lux@F1.5 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Starlight | ano |
| Přísvit | 60 m IR LED |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7–13,5 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 113°–47° |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 × 2160 px |
| Rychlost snímkování | 15 sn/s při 8 Mpix (CVI) |
| WDR | 120 dB |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Napájení | 12 VDC ± 30%, Max 8.1 W (12 VDC, IR on) |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















