HAC-HFW1800T-A - 2,8 mm - 4v1, 8 Mpix, 30m, DWDR, MIC
Venkovní kompaktní HDCVI kamera, fixní objektiv 2,8 mm (úhel 105°), integrovaný mikrofon, mechanický IR filtr a Smart přísvit 30 m. 8 Mpix rozlišení při 25 snímků/s, kovový kryt, kabel prochází středem držáku kamery.Integrovaný...
Kód produktu: 2006-192 EAN: 6939554972690 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | Lite Series |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 1/2.7" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.03Lux/F2.0, 30IRE, 0Lux IR on |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (IR cut filtr) |
| Přísvit | 30 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 105° |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 x 2160 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 8 Mpix |
| Nastavení | z rekordéru (CoC) |
| Nastavitelné funkce | DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Smart IR LED |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Napájení | 12VDC ±30%/max.4,3 W |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















