IPC-EB5541-AS - 5Mpix, panorama 360°, D/N elektronický, AI, MIC, počítání osob, heat mapy
Venkovní panoramatická antivandal IP kamera 360° (horizont. 180°), integrovaný mikrofon. Při horizontální montáži umožňuje přehled situace všemi směry, funkce obrazu (original, panorama, double panorama, Eptz, atd). Rozlišení 5...
Kód produktu: 2006-095 EAN: 6939554948930 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Panorama |
| Řada | WizMind |
| Snímací prvek | 1/2.7" 5Megapixel progressive CMOS |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Světelná citlivost | 0.0006 Lux@F2.0 |
| Technologie | Artifical Inteligence - Perimeter protection, People counting, Heat map |
| Noční režim | pouze elektronický |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 1,4 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 360° |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2592 x 1944 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 5 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | Software Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, mobilní aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | AI umělá inteligence + IVS pravidla - ochrana perimetru, rozpoznání osoby a vozidla, klasifikace objektů, počítání osob, heat mapy |
| Nastavitelné funkce | AI, IVS, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekce pohybu, atd. |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Alarm I/O | 1/1 |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | Basic power consumption: 3.7W (12V DC); 4.7W (PoE) Max. power consumption (H.265 + intelligent function + WDR): 5.1W (12V DC); 6W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















