IPC-HDBW5541R-ASE-S3-B - 2,8 mm - černá 5Mpix Starlight, 50m, WDR, IVS, AI, SD, popl., antiv.
Robustní černá venkovní antivandal dome IP řady WizMind S, 5 Mpix, objektiv 2,8 mm (úhel 111°), Smart IR 50 m. AI, IVS pravidla, perimetr s klasifikací objektů osoba/vozidlo SMD 3.0, detekce tváře, přidaný/zmizelý objekt, počítání...
Kód produktu: 2306-078 EAN: 6923172578716 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome |
| Řada | WizMind S |
| Snímací prvek | 1/2.7” 5Megapixel progressive CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0009 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.0005 lux@F1.6 (B/W ,30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter protection, SMD3.0, Face detection, People counting, Heat map, Smart Object Detection Abandoned/Missing, Video Metadata, Smart Sound Detection, AI SSA |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 50 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 111° |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2960 x 1668 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 5 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | AI umělá inteligence, IVS pravidla, ochrana perimetru s klasifikací objektů osoba vozidlo SMD 3.0, detekce tváří, přidaný a zmizelý objekt, počítání osob, metadata, heat mapy, detekce zvuku |
| Nastavitelné funkce | AI, SMD 3.0., IVS, AI SSA, FD, WDR, DNR, Defog, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekce pohybu, atd. |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Alarm I/O | 1 channel in: 5 mA 3V–5VDC / 1 channel out: 300 mA 12 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.512 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE/ePoE nebo 12 VDC/Basic: 4.1 W (12 VDC); 5.2 W (PoE) Max. (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 6.8 W (12 VDC); 8.8 W (PoE) |
| Napájení ePoE | ano |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov a plast |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















